Organisatie
groepen overslaanGemeenteraad
Leden
Aaltje Emmens-Knol (Voorzitter)
vanaf 29-01-2015tot 24-09-2015
Bernt Schneiders (Voorzitter)
vanaf 06-10-2015
Martine Wierda (Fractievoorzitter)
vanaf 19-02-2015
Leo Barendregt (Raadslid)
Peter Boeijink (Raadslid)
Martijn Bolkestein (Raadslid)
mevrouw Tilly van der Burgt (Raadslid)
tot 19-02-2015
Herbert Faber (Raadslid)
vanaf 24-09-2015
Fabiènne Hendricks (Raadslid)
tot 25-06-2015
Paola Koningsveld (Raadslid)
Drs. Michael Schnackers (Raadslid)
Conny van Stralen (Raadslid)
Fred Wehrmeijer (Raadslid)
Jerker Westphal (Raadslid)
mevrouw Thera Wolf (Raadslid)
tot 26-03-2015
Rolf Harder (Gemeenteraadslid)
vanaf 25-06-2015
Erik Alexander Kempenaar (Gemeenteraadslid)
Leonard Heukels (Fractievoorzitter / gemeenteraadslid)
Marielys Roos (Fractievoorzitter / gemeenteraadslid)
Henk Schell (Fractievoorzitter / gemeenteraadslid)
vanaf 26-03-2015
Rob Slewe (Fractievoorzitter / gemeenteraadslid)
Commissie Grondgebied
Leden
Leo Barendregt (Raadslid)
Martijn Bolkestein (Raadslid)
Marielys Roos (Raadslid)
Henk Schell (Raadslid)
vanaf 26-03-2015
Geert Beusen (Commissielid Grondgebied)
Herbert Faber (Commissielid Grondgebied)
vanaf 19-02-2015
Jerker Westphal (Commissielid Grondgebied)
Martine Wierda (Commissielid Grondgebied)
tot 19-02-2015
Commissie Samenleving
Leden
Conny van Stralen (Voorzitter)
Rolf Harder (Raadslid)
vanaf 25-06-2015
Paola Koningsveld (Raadslid)
tot 19-02-2015
Martine Wierda (Raadslid)
vanaf 19-02-2015
Guus Beliën (Commissielid Samenleving)
Ton Bruggeman (Commissielid Samenleving)
Aty de Groot (Commissielid Samenleving)
Walter Dubach (Commissielid Samenleving)
Fabiènne Hendricks (Commissielid Samenleving)
tot 25-06-2015
Erik Alexander Kempenaar (Commissielid Samenleving)
Gideon Meerkerk (Commissiegriffier)
Commissie Bestuur & Middelen
Leden
Henk Schell (Voorzitter)
vanaf 26-03-2015
mevrouw Thera Wolf (Voorzitter)
tot 26-03-2015
Peter Boeijink (Raadslid)
Paola Koningsveld (Raadslid)
vanaf 19-02-2015
Marielys Roos (Raadslid)
Conny van Stralen (Raadslid)
Rolf Harder (Commissielid Bestuur&Middelen)
Harold Koster (Commissielid Bestuur&Middelen)
Drs. Michael Schnackers (Commissielid Bestuur&Middelen)
Fred Wehrmeijer (Commissielid Bestuur&Middelen)
Presidium
Leden
Aaltje Emmens-Knol (Voorzitter)
vanaf 29-01-2015tot 24-09-2015
Martijn Bolkestein (Lid Presidium)
Leonard Heukels (Lid Presidium)
Richard Kruijswijk (Lid Presidium)
tot 19-02-2015
Marielys Roos (Lid Presidium)
Henk Schell (Lid Presidium)
vanaf 26-03-2015
Conny van Stralen (Lid Presidium)
vanaf 01-12-2015
Jerker Westphal (Lid Presidium)
tot 01-12-2015
Martine Wierda (Lid Presidium)
vanaf 24-09-2015
mevrouw Thera Wolf (Lid Presidium)
tot 26-03-2015
mevrouw Karin van der Pas (Griffier)
Mirjam Smit (Griffier)
Jasmijn Witte Miete (Griffier)
Auditcommissie
Leden
Commissie Voorzittersoverleg
Leden
VVD
Leden
D66
Leden
Hart voor Bloemendaal
Leden
GroenLinks
Leden
PvdA
Leden
Liberaal Bloemendaal
Leden
VDB
Leden
College van Burgemeester en Wethouders
Leden
Aaltje Emmens-Knol (Burgemeester)
vanaf 29-01-2015tot 24-09-2015
de heer Ruud Nederveen (Burgemeester)
tot 22-01-2015
Bernt Schneiders (Burgemeester)
vanaf 06-10-2015
Jur Botter (Wethouder)
tot 01-10-2015
Marjolein de Rooij (Wethouder)
tot 22-01-2015
Nico Heijink (Wethouder)
vanaf 10-07-2015
de heer Tames Kokke (Wethouder)
tot 10-07-2015