Organisatie

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
5

Leden

Foto van Martijn Bolkestein Martijn Bolkestein (Fractievoorzitter) tot 29-03-2018
Foto van Nico Heijink Nico Heijink (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018tot 07-06-2018
Foto van Albertine Zoetmulder-Sanders Albertine Zoetmulder-Sanders (Fractievoorzitter) vanaf 07-06-2018
Foto van Peter Boeijink Peter Boeijink (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Wim Brussaard Wim Brussaard (Raadslid) vanaf 07-06-2018
Foto van Rolf Harder Rolf Harder (Raadslid)
Foto van Annemieke Kwaaitaal-Robbers Annemieke Kwaaitaal-Robbers (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Carla Meijer-Wortelboer Carla Meijer-Wortelboer (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Albertine Zoetmulder-Sanders Albertine Zoetmulder-Sanders (Raadslid) tot 07-06-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van André Burger André Burger (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van de heer Ton Bruggeman de heer Ton Bruggeman (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Drs. Michael Schnackers Drs. Michael Schnackers (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Bob van der Veldt Bob van der Veldt (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Guus Beliën Guus Beliën (Duocommissielid) tot 29-03-2018
Foto van Geert Beusen Geert Beusen (Commissielid Bestuur&Middelen) vanaf 29-03-2018
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Martine Wierda Martine Wierda (Fractievoorzitter)
Foto van Herbert Faber Herbert Faber (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Paola Koningsveld Paola Koningsveld (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Richard Kruijswijk Richard Kruijswijk (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Shirley van Vliet Shirley van Vliet (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Herbert Faber Herbert Faber (Commissielid Grondgebied) vanaf 29-03-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Lex Oude Weernink Lex Oude Weernink (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Fractievoorzitter) tot 29-03-2018
Foto van Sacha Kuijs Sacha Kuijs (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Hein Struben Hein Struben (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Maurits van Tol Maurits van Tol (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Eva Voorham Eva Voorham (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jerker Westphal Jerker Westphal (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Philip Groen Philip Groen (Duocommissielid) vanaf 29-03-2018
 

Hart voor Bloemendaal

Fractie informatie

Logo van Hart voor Bloemendaal
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Fractievoorzitter)
Foto van Rob Slewe Rob Slewe (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Frans Arxhoek Frans Arxhoek (Commissielid Bestuur&Middelen) vanaf 29-03-2018tot 13-09-2018
Foto van Christa Faas Christa Faas (Commissielid Samenleving) vanaf 29-03-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Henk Schell Henk Schell (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Henk Schell Henk Schell (Fractievoorzitter) tot 29-03-2018
Foto van Aty de Groot Aty de Groot (Commissielid Bestuur&Middelen) vanaf 29-03-2018
Foto van Harold Koster Harold Koster (Commissielid Bestuur&Middelen) tot 29-03-2018
Foto van Aty de Groot Aty de Groot (Commissielid Samenleving) tot 29-03-2018
Foto van Herman van de Kerke Herman van de Kerke (Commissielid Samenleving) vanaf 29-03-2018
Foto van Harold Koster Harold Koster (Commissielid Grondgebied) vanaf 29-03-2018
 

Liberaal Bloemendaal

Fractie informatie

Logo van Liberaal Bloemendaal
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Leonard Heukels Leonard Heukels (Fractievoorzitter)
Foto van Leo Barendregt Leo Barendregt (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Fred Wehrmeijer Fred Wehrmeijer (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Fred Wehrmeijer Fred Wehrmeijer (Commissielid Bestuur&Middelen) vanaf 29-03-2018tot 24-09-2018
Foto van Guus Braam Guus Braam (Commissielid Samenleving) tot 24-09-2018
Foto van Leo Barendregt Leo Barendregt (Commissielid Grondgebied) vanaf 29-03-2018tot 24-09-2018
 

VDB

Fractie informatie

Logo van VDB
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Mark Doorn Mark Doorn (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Martin van de Bunt Martin van de Bunt (Commissielid Bestuur&Middelen) vanaf 29-03-2018
Foto van Marjolijn Steegman- van Kappen Marjolijn Steegman- van Kappen (Commissielid Samenleving) vanaf 29-03-2018
Foto van de heer Arie Goote de heer Arie Goote (Commissielid Grondgebied) vanaf 29-03-2018
 

Gemeenteraad

Commissie informatie

Logo van Gemeenteraad

nvt

Leden

Foto van Elbert-Jan Roest Elbert-Jan Roest (Burgemeester)
Foto van André Burger André Burger (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Mark Doorn Mark Doorn (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Nico Heijink Nico Heijink (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018tot 07-06-2018
Foto van Leonard Heukels Leonard Heukels (Fractievoorzitter)
Foto van Lex Oude Weernink Lex Oude Weernink (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Henk Schell Henk Schell (Fractievoorzitter)
Foto van Martine Wierda Martine Wierda (Fractievoorzitter)
Foto van Albertine Zoetmulder-Sanders Albertine Zoetmulder-Sanders (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Leo Barendregt Leo Barendregt (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Peter Boeijink Peter Boeijink (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Martijn Bolkestein Martijn Bolkestein (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van de heer Ton Bruggeman de heer Ton Bruggeman (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Wim Brussaard Wim Brussaard (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Wim Brussaard Wim Brussaard (Raadslid) vanaf 07-06-2018
Foto van Herbert Faber Herbert Faber (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Rolf Harder Rolf Harder (Raadslid)
Foto van Paola Koningsveld Paola Koningsveld (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Richard Kruijswijk Richard Kruijswijk (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Sacha Kuijs Sacha Kuijs (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Annemieke Kwaaitaal-Robbers Annemieke Kwaaitaal-Robbers (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Carla Meijer-Wortelboer Carla Meijer-Wortelboer (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Drs. Michael Schnackers Drs. Michael Schnackers (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Rob Slewe Rob Slewe (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Hein Struben Hein Struben (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Maurits van Tol Maurits van Tol (Raadslid) tot 21-03-2018
Foto van Bob van der Veldt Bob van der Veldt (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Shirley van Vliet Shirley van Vliet (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Eva Voorham Eva Voorham (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Fred Wehrmeijer Fred Wehrmeijer (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Jerker Westphal Jerker Westphal (Raadslid) tot 29-03-2018
 

Presidium

Commissie informatie

Logo van Presidium

nvt

Leden

Foto van Elbert-Jan Roest Elbert-Jan Roest (Burgemeester)
Foto van Martijn Bolkestein Martijn Bolkestein (Lid Presidium) tot 29-03-2018
Foto van André Burger André Burger (Lid Presidium)
Foto van Mark Doorn Mark Doorn (Lid Presidium) vanaf 29-03-2018
Foto van Nico Heijink Nico Heijink (Lid Presidium) vanaf 29-03-2018tot 07-06-2018
Foto van Leonard Heukels Leonard Heukels (Lid Presidium)
Foto van Lex Oude Weernink Lex Oude Weernink (Lid Presidium) vanaf 29-03-2018
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Lid Presidium)
Foto van Henk Schell Henk Schell (Lid Presidium)
Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Lid Presidium) tot 29-03-2018
Foto van Martine Wierda Martine Wierda (Lid Presidium)
Foto van Albertine Zoetmulder-Sanders Albertine Zoetmulder-Sanders (Lid Presidium) vanaf 07-06-2018
 

Commissie Grondgebied

Commissie informatie

Logo van Commissie Grondgebied

nvt

Leden

Foto van Leo Barendregt Leo Barendregt (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Martijn Bolkestein Martijn Bolkestein (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Wim Brussaard Wim Brussaard (Raadslid) vanaf 05-07-2018
Foto van André Burger André Burger (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Sacha Kuijs Sacha Kuijs (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Carla Meijer-Wortelboer Carla Meijer-Wortelboer (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Henk Schell Henk Schell (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Rob Slewe Rob Slewe (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Bob van der Veldt Bob van der Veldt (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Albertine Zoetmulder-Sanders Albertine Zoetmulder-Sanders (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 07-06-2018
Foto van Leo Barendregt Leo Barendregt (Commissielid Grondgebied) vanaf 29-03-2018tot 24-09-2018
Foto van Geert Beusen Geert Beusen (Commissielid Grondgebied) tot 29-03-2018
Foto van Herbert Faber Herbert Faber (Commissielid Grondgebied)
Foto van de heer Arie Goote de heer Arie Goote (Commissielid Grondgebied) vanaf 29-03-2018
Foto van Harold Koster Harold Koster (Commissielid Grondgebied) vanaf 29-03-2018
Foto van Jerker Westphal Jerker Westphal (Commissielid Grondgebied) tot 29-03-2018
Foto van Wim Brussaard Wim Brussaard (Voorzitter) tot 29-03-2018
Foto van André Burger André Burger (Voorzitter) vanaf 29-03-2018
 

Commissie Samenleving

Commissie informatie

Logo van Commissie Samenleving

nvt

Leden

Foto van Wim Brussaard Wim Brussaard (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Rolf Harder Rolf Harder (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Annemieke Kwaaitaal-Robbers Annemieke Kwaaitaal-Robbers (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Hein Struben Hein Struben (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Shirley van Vliet Shirley van Vliet (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Eva Voorham Eva Voorham (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Martine Wierda Martine Wierda (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Guus Beliën Guus Beliën (Commissielid Samenleving) tot 29-03-2018
Foto van Guus Braam Guus Braam (Commissielid Samenleving) tot 24-09-2018
Foto van Aty de Groot Aty de Groot (Commissielid Samenleving) tot 29-03-2018
Foto van Christa Faas Christa Faas (Commissielid Samenleving) vanaf 29-03-2018
Foto van Herman van de Kerke Herman van de Kerke (Commissielid Samenleving) vanaf 29-03-2018
Foto van Marjolijn Steegman- van Kappen Marjolijn Steegman- van Kappen (Commissielid Samenleving) vanaf 29-03-2018
Foto van Rolf Harder Rolf Harder (Voorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Voorzitter) tot 29-03-2018
 

Commissie Bestuur & Middelen

Commissie informatie

Logo van Commissie Bestuur & Middelen

nvt

Leden

Foto van Peter Boeijink Peter Boeijink (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Rolf Harder Rolf Harder (Raadslid)
Foto van Paola Koningsveld Paola Koningsveld (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Richard Kruijswijk Richard Kruijswijk (Raadslid) vanaf 21-06-2018
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Rob Slewe Rob Slewe (Raadslid) vanaf 27-09-2018
Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Maurits van Tol Maurits van Tol (Raadslid) tot 21-03-2018
Foto van Philip Groen Philip Groen (Duocommissielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Frans Arxhoek Frans Arxhoek (Commissielid Bestuur&Middelen) vanaf 29-03-2018tot 13-09-2018
Foto van Geert Beusen Geert Beusen (Commissielid Bestuur&Middelen) vanaf 29-03-2018
Foto van Martin van de Bunt Martin van de Bunt (Commissielid Bestuur&Middelen) vanaf 29-03-2018
Foto van Aty de Groot Aty de Groot (Commissielid Bestuur&Middelen) vanaf 29-03-2018
Foto van Harold Koster Harold Koster (Commissielid Bestuur&Middelen) tot 29-03-2018
Foto van Drs. Michael Schnackers Drs. Michael Schnackers (Commissielid Bestuur&Middelen) tot 29-03-2018
Foto van Fred Wehrmeijer Fred Wehrmeijer (Commissielid Bestuur&Middelen) tot 24-09-2018
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Voorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Henk Schell Henk Schell (Voorzitter) tot 29-03-2018
 

Auditcommissie

Commissie informatie

Logo van Auditcommissie

nvt

Leden

Foto van Martijn Bolkestein Martijn Bolkestein (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Rolf Harder Rolf Harder (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Fred Wehrmeijer Fred Wehrmeijer (Voorzitter auditcommissie) tot 24-09-2018
Foto van Christa Faas Christa Faas (Lid auditcommissie) vanaf 13-12-2018
Foto van Philip Groen Philip Groen (Lid auditcommissie) vanaf 29-03-2018
Foto van Harold Koster Harold Koster (Lid auditcommissie) tot 29-03-2018
 

Agendacommissie

Commissie informatie

Logo van Agendacommissie

nvt

Leden

Foto van Elbert-Jan Roest Elbert-Jan Roest (Burgemeester)
Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Fractievoorzitter) tot 29-03-2018
Foto van Wim Brussaard Wim Brussaard (Lid Agendacommissie) tot 29-03-2018
Foto van André Burger André Burger (Lid Agendacommissie)
Foto van Rolf Harder Rolf Harder (Lid Agendacommissie) vanaf 29-03-2018
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Lid Agendacommissie) vanaf 29-03-2018
Foto van Henk Schell Henk Schell (Lid Agendacommissie) tot 29-03-2018
 

College van Burgemeester en Wethouders

Orgaan informatie

Logo van College van Burgemeester en Wethouders

Leden

Foto van Elbert-Jan Roest Elbert-Jan Roest (Burgemeester)
Foto van Nico Heijink Nico Heijink (Wethouder)
Foto van Henk Wijkhuisen Henk Wijkhuisen (Wethouder)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Jan Hoek Jan Hoek (Griffier) tot 31-05-2018
Foto van Jasmijn Witte Jasmijn Witte (Griffier)
Foto van Caroline Hageman Caroline Hageman (Commissiegriffier)
Foto van Frank Zwertbroek Frank Zwertbroek (Commissiegriffier/Plv griffier) vanaf 07-06-2018
 

Rekenkamercommissie

Orgaan informatie

Logo van Rekenkamercommissie

Leden

Foto van Marlies de Vries Marlies de Vries (Voorzitter) tot 27-09-2018
Foto van Boudien Glashouwer Boudien Glashouwer (Lid rekenkamercommissie)
Foto van Frederique de Graaf Frederique de Graaf (Lid rekenkamercommissie)
Foto van Jacob Jan Bakker Jacob Jan Bakker (Lid rekenkamercommissie)
Foto van Lia Brouwer-Vogel Lia Brouwer-Vogel (Lid rekenkamercommissie)