Martin van de Bunt

Naam: Martin van de Bunt

Commissielid Samenleving, Commissie Samenleving
Commissielid Bestuur&Middelen, Commissie Bestuur & Middelen
Duocommissielid, Liberaal Bloemendaal
Commissie Samenleving Commissielid Samenleving Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Commissielid Samenleving, Commissie Samenleving
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Commissielid Bestuur&Middelen, Commissie Bestuur & Middelen
  • Actief sinds 04 jun. 2020 Duocommissielid, Liberaal Bloemendaal

2022

  • 04 jun. 2020 - 30 mrt. 2022 Commissielid Bestuur&Middelen, Commissie Bestuur & Middelen
  • 04 jun. 2020 - 30 mrt. 2022 Commissielid Grondgebied, Commissie Grondgebied
  • 26 sep. 2019 - 30 mrt. 2022 Commissielid Samenleving, Commissie Samenleving

2019

  • 29 mrt. 2018 - 26 sep. 2019 Commissielid Bestuur&Middelen, Commissie Bestuur & Middelen

2014

  • Onbekend - 26 mrt. 2014 Raadslid, VVD
  • Onbekend - 26 mrt. 2014 Commissielid Samenleving, Commissie Samenleving
  • Onbekend - 26 mrt. 2014 Raadslid, Gemeenteraad
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens