Rolf Harder

Naam: Rolf Harder

Voorzitter, Commissie Bestuur & Middelen
Raadslid, VVD
Lid Agendacommissie, Agendacommissie
Commissielid Samenleving, Commissie Samenleving
Gemeenteraadslid, Gemeenteraad
Commissie Bestuur & Middelen Voorzitter Actief sinds 12 dec. 2019 Bekijk pagina

Algemeen

“Met ambitie, passie en goed rentmeesterschap onze samenleving net iets mooier maken dan wij het vandaag aantreffen.” Als inwoner ervaar ik elke dag opnieuw het bijzondere voorrecht in onze prachtige gemeente te ‘mogen’ wonen en werken. In mijn werk en lokale bestuursfuncties heb ik in de afgelopen 20 jaar uitgebreid kennis gemaakt met het fenomeen ‘openbaar bestuur’. Wat mij betreft de ultieme plek iets te betekenen voor onze samenleving, om méé te doen. Ik streef naar goed rentmeesterschap en maatschappelijke gedrevenheid in de lokale overheid en wens daarmee waarde toe te voegen aan bestuurlijk handelen. Twee kernwaarden waarmee je als gemeentebestuur kan voorsorteren naar de toekomst. Organiseren wat de maatschappij vraagt en leveren wat er verwacht wordt. Met deze gedachte heb ik een nuttige bijdrage willen leveren aan het VVD verkiezingsprogramma 2014-2018. Een buitengewone verantwoordelijkheid om hierin verwachtingen van veel mensen in onze gemeenschap te mogen verwoorden. Goed rentmeesterschap, integriteit en teamgeest, drie belangrijke pijlers waar ik op in wil zetten met de fractie, de gemeenteraad en het college. Ik heb een passie voor de gemeente Bloemendaal, een passie voor ‘ons’ openbaar bestuur en de gedrevenheid onze samenleving net iets mooier te willen maken dan wij het vandaag aantreffen.

Nevenfuncties

 

1. Registermakelaar/taxateur O/Z, Van der Waaij, Makelaars & Rentmeesters (Eemnes, bezoldigd) 2. Docent Academie voor Vastgoed (Nieuwegein, bezoldigd) 3. Directeur Harder beheer B.V. (Bloemendaal, bezoldigd) 4. Voorzitter Stichting beheer Naaldwijk – Prins Willem Zeeverkenners (Haarlem, onbezoldigd) 5. Voorzitter Stichting Prins Willem zeeverkenners (Haarlem, onbezoldigd) 6. Voorzitter Platform Varend Erfgoed Koninklijke Marine (Den Helder, onbezoldigd) 7. Vicevoorzitter Stichting Vrienden van de Naaldwijk (Haarlem, onbezoldigd) 8. Bestuurslid Stichting Bloemendaal Initiatief (Bloemendaal, onbezoldigd) 9. Instructeur/examinator Commissie Watersportopleidingen (ZVB Wanneperveen/CWO Loosdrecht (onbezoldigd) 10.NVM Lid van het Algemeen Bestuur van de Nederlandse Vereniging van Makelaars en Taxateurs in onroerende goederen te Utrecht (bezoldigd)

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 12 dec. 2019 Voorzitter, Commissie Bestuur & Middelen
  • Actief sinds 25 jun. 2015 Raadslid, VVD
  • Actief sinds 29 mrt. 2018 Lid Agendacommissie, Agendacommissie
  • Actief sinds 12 dec. 2019 Commissielid Samenleving, Commissie Samenleving
  • Actief sinds 25 jun. 2015 Gemeenteraadslid, Gemeenteraad

2022

  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Lid auditcommissie, Auditcommissie

2019

  • 29 mrt. 2018 - 12 dec. 2019 Voorzitter, Commissie Samenleving
  • 27 mrt. 2014 - 12 dec. 2019 Commissielid Bestuur&Middelen, Commissie Bestuur & Middelen

2018

  • 25 jun. 2015 - 29 mrt. 2018 Raadslid, Commissie Samenleving
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens