Organisatie

Periode

Huidig

Commissies

Gemeenteraad

Bekijk pagina
Leden van Gemeenteraad
  1. Ankie Broekers-Knol Burgemeester
  2. Mirjam Smit Griffier
  3. Alice Jeltes Gemeenteraadslid
  4. Joost Kramer Gemeenteraadslid
  5. Adrie van der Rest Gemeenteraadslid
  6. Sander van Rij Gemeenteraadslid
  7. Eelke van Tienhoven Gemeenteraadslid
  8. Annelies van der Veldt Gemeenteraadslid
  9. Aart Werners Gemeenteraadslid
  10. Marsil Driessen-Yousef Gemeenteraadslid
  11. Gerard Metselaar Gemeenteraadslid
  12. Lex Oude Weernink Gemeenteraadslid
  13. Hanneke Veringa Gemeenteraadslid
  14. Herbert Faber Fractievoorzitter / gemeenteraadslid
  15. Rolf Harder Fractievoorzitter / gemeenteraadslid vanaf 22-01-2024
  16. Leonard Heukels Fractievoorzitter / gemeenteraadslid
  17. Harold Koster Fractievoorzitter / gemeenteraadslid
  18. Marielys Roos Fractievoorzitter / gemeenteraadslid
  19. Rob Slewe Fractievoorzitter / gemeenteraadslid
  20. Bob van der Veldt Fractievoorzitter / gemeenteraadslid
  21. Bart Vernooij Fractievoorzitter / gemeenteraadslid

Commissie Grondgebied

Bekijk pagina
Leden van Commissie Grondgebied
  1. Bob van der Veldt Voorzitter
  2. Geert Beusen Commissielid Grondgebied
  3. Christa Faas Commissielid Grondgebied
  4. Caroline Hageman Commissielid Grondgebied
  5. Alice Jeltes Commissielid Grondgebied
  6. Harold Koster Commissielid Grondgebied
  7. Gerard Metselaar Commissielid Grondgebied
  8. Adrie van der Rest Commissielid Grondgebied
  9. Sander van Rij Commissielid Grondgebied
  10. Bart Vernooij Commissielid Grondgebied
  11. Aart Werners Commissielid Grondgebied
  12. Gideon Meerkerk Commissiegriffier Grondgebied

Commissie Samenleving

Bekijk pagina
Leden van Commissie Samenleving
  1. Herbert Faber Voorzitter
  2. Ton Bruggeman Commissielid Samenleving
  3. Martin van de Bunt Commissielid Samenleving
  4. Christa Faas Commissielid Samenleving
  5. Rolf Harder Commissielid Samenleving
  6. Gerard Metselaar Commissielid Samenleving
  7. Jan Willem van Os Commissielid Samenleving vanaf 13-06-2024
  8. Lex Oude Weernink Commissielid Samenleving
  9. Sander van Rij Commissielid Samenleving
  10. Annelies van der Veldt Commissielid Samenleving
  11. Rosa Burggraaff Commissiegriffier vanaf 13-06-2024

Commissie Bestuur & Middelen

Bekijk pagina
Leden van Commissie Bestuur & Middelen
  1. Rolf Harder Voorzitter
  2. Martin van de Bunt Commissielid Bestuur&Middelen
  3. Christa Faas Commissielid Bestuur&Middelen
  4. Tine van Heerikhuize Commissielid Bestuur&Middelen
  5. Joost Kramer Commissielid Bestuur&Middelen
  6. Marielys Roos Commissielid Bestuur&Middelen
  7. Otto Sondorp Commissielid Bestuur&Middelen
  8. Eelke van Tienhoven Commissielid Bestuur&Middelen
  9. Hanneke Veringa Commissielid Bestuur&Middelen
  10. Aty de Groot Commissielid Bestuur&Middelen vanaf 13-06-2024
  11. Gideon Meerkerk Commissiegriffier Bestuur en Middelen

Presidium

Bekijk pagina
Leden van Presidium
  1. Ankie Broekers-Knol Burgemeester
  2. Herbert Faber Lid Presidium
  3. Rolf Harder Lid Presidium vanaf 22-01-2024
  4. Leonard Heukels Lid Presidium
  5. Harold Koster Lid Presidium
  6. Marielys Roos Lid Presidium
  7. Rob Slewe Lid Presidium
  8. Bob van der Veldt Lid Presidium
  9. Bart Vernooij Lid Presidium
  10. Mirjam Smit Griffier

Agendacommissie

Bekijk pagina
Leden van Agendacommissie
  1. Ankie Broekers-Knol Burgemeester
  2. Herbert Faber Lid Agendacommissie
  3. Rolf Harder Lid Agendacommissie
  4. Alice Jeltes Lid Agendacommissie
  5. Bob van der Veldt Lid Agendacommissie
  6. Mirjam Smit Griffier

Auditcommissie

Bekijk pagina
Leden van Auditcommissie
  1. Eelke van Tienhoven Voorzitter auditcommissie
  2. Ton Bruggeman Lid auditcommissie
  3. Lex Oude Weernink Lid auditcommissie
  4. Mirjam Smit Griffier

Fracties

VVD

5 zetels
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. Rolf Harder Fractievoorzitter vanaf 22-01-2024
  2. Sander van Rij Raadslid
  3. Eelke van Tienhoven Raadslid
  4. Hanneke Veringa Raadslid
  5. Aart Werners Raadslid

D66

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. Bart Vernooij Fractievoorzitter
  2. Alice Jeltes Raadslid
  3. Joost Kramer Raadslid
  4. Lex Oude Weernink Raadslid

Hart voor Bloemendaal

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van Hart voor Bloemendaal
  1. Marielys Roos Fractievoorzitter
  2. Marsil Driessen-Yousef Raadslid
  3. Gerard Metselaar Raadslid

GroenLinks

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van GroenLinks
  1. Herbert Faber Fractievoorzitter
  2. Adrie van der Rest Raadslid
  3. Annelies van der Veldt Raadslid
  4. Otto Sondorp Duocommissielid

PvdA

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. Harold Koster Fractievoorzitter
  2. Jan Willem van Os Duocommissielid
  3. Aty de Groot Duocommissielid

CDA

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. Bob van der Veldt Fractievoorzitter
  2. Geert Beusen Duocommissielid
  3. Ton Bruggeman Duocommissielid
  4. Tine van Heerikhuize Duocommissielid

Liberaal Bloemendaal

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Liberaal Bloemendaal
  1. Leonard Heukels Fractievoorzitter
  2. Martin van de Bunt Duocommissielid
  3. Caroline Hageman Duocommissielid

Zelfstandig Bloemendaal

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Zelfstandig Bloemendaal
  1. Rob Slewe Fractievoorzitter
  2. Christa Faas Duocommissielid

Bestuur & Organisatie

College van Burgemeester en Wethouders

Bekijk pagina
Leden van College van Burgemeester en Wethouders
  1. Ankie Broekers-Knol Burgemeester
  2. Attiya Gamri Wethouder
  3. Rob Scholte Wethouder vanaf 04-07-2024
  4. Thessa van der Windt Wethouder vanaf 04-07-2024

Griffie

Leden van Griffie
  1. Gideon Meerkerk Raadsadviseur/ Adjunct Griffier vanaf 14-03-2024
  2. Mirjam Smit Griffier
  3. Rosa Burggraaff Raadsadviseur vanaf 01-05-2024
  4. Angelique Scheurwater Officemanager Griffie
  5. Ruben Riemens Griffie bureau-medewerker vanaf 14-03-2024

Rekenkamer

Bekijk pagina
Leden van Rekenkamer
  1. Jacob Jan Bakker Lid rekenkamer
  2. Valentina Tsjebanova Lid rekenkamer
  3. Pim van der Valk Lid rekenkamer
  4. Boudien Glashouwer Voorzitter rekenkamer
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens

2018

Ophalen gegevens

2017

Ophalen gegevens

2016

Ophalen gegevens

2015

Ophalen gegevens

2014

Ophalen gegevens

2013

Ophalen gegevens

2012

Ophalen gegevens

2011

Ophalen gegevens

2010

Ophalen gegevens

2009

Ophalen gegevens