Aty de Groot

Naam: Aty de Groot

Commissielid Samenleving, Commissie Samenleving
Duocommissielid, PvdA
Commissie Samenleving Commissielid Samenleving Actief sinds 07 jul. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 07 jul. 2022 Commissielid Samenleving, Commissie Samenleving
  • Actief sinds 07 jul. 2022 Duocommissielid, PvdA

2022

  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Commissielid Bestuur&Middelen, PvdA
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Commissielid Bestuur&Middelen, Commissie Bestuur & Middelen

2018

  • 27 mrt. 2014 - 29 mrt. 2018 Commissielid Samenleving, PvdA
  • 27 mrt. 2014 - 29 mrt. 2018 Commissielid Samenleving, Commissie Samenleving
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens