Fred Wehrmeijer

Let op: Deze persoon heeft momenteel geen actieve functies

Naam: Fred Wehrmeijer

Algemeen

Nevenfuncties

  • Per 1 april 2015 Managing partner Wehrmeijer Consultants ( eenmanszaak)

 

Functie historie

2018

  • 29 mrt. 2018 - 24 sep. 2018 Commissielid Bestuur&Middelen, Liberaal Bloemendaal
  • 27 mrt. 2014 - 24 sep. 2018 Commissielid Bestuur&Middelen, Commissie Bestuur & Middelen
  • 27 mrt. 2014 - 24 sep. 2018 Voorzitter auditcommissie, Auditcommissie
  • 27 mrt. 2014 - 29 mrt. 2018 Raadslid, Liberaal Bloemendaal
  • 27 mrt. 2014 - 29 mrt. 2018 Raadslid, Gemeenteraad
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens