Harold Koster

Naam: Harold Koster

Fractievoorzitter, PvdA
Lid Presidium, Presidium
Fractievoorzitter/gemeenteraadslid, Gemeenteraad
Fractievoorzitter Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

MT-lid wonen en ruimte, Provincie Zuid-Holland.

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, PvdA
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Lid Presidium, Presidium
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter/gemeenteraadslid, Gemeenteraad

2022

  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Commissielid Grondgebied, PvdA
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Commissielid Grondgebied, Commissie Grondgebied

2018

  • 30 apr. 2015 - 29 mrt. 2018 Lid auditcommissie, Auditcommissie
  • 27 mrt. 2014 - 29 mrt. 2018 Commissielid Bestuur&Middelen, PvdA
  • 27 mrt. 2014 - 29 mrt. 2018 Commissielid Bestuur&Middelen, Commissie Bestuur & Middelen
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens