Leonard Heukels

Naam: Leonard Heukels

Fractievoorzitter, Liberaal Bloemendaal
Lid Presidium, Presidium
Fractievoorzitter/gemeenteraadslid, Gemeenteraad
Fractievoorzitter Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

  • Advocaat te Haarlem
  • Secretaris Lighthouse Haarlemmermeer te Haarlem (beeindigd in 2015)
  • Directeur Stuffel Beheer BV te Haarlem
  • Lid Raad van Toezicht van de Stichting Nieuw Unicum te Zandvoort. (Beeindigd in januari 2016)
  • Voorzitter van de Raad van Toezicht van het Medisch Centrum Bloemendaal te Bloemendaal (vanaf 2 juni 2015)

Functie historie

Heden

  • Actieve functie Fractievoorzitter, Liberaal Bloemendaal
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Lid Presidium, Presidium
  • Actieve functie Fractievoorzitter/gemeenteraadslid, Gemeenteraad

2022

  • Onbekend - 30 mrt. 2022 Lid Presidium, Presidium

2020

  • 24 sep. 2018 - 08 jun. 2020 Raadslid, Commissie Bestuur & Middelen
  • 24 sep. 2018 - 08 jun. 2020 Raadslid, Commissie Samenleving
  • 24 sep. 2018 - 08 jun. 2020 Raadslid, Commissie Grondgebied
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens