Organisatie

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Martijn Bolkestein Martijn Bolkestein (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van de heer Frank van den Berg de heer Frank van den Berg (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Peter Boeijink Peter Boeijink (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Martin van de Bunt Martin van de Bunt (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van de heer Arie Goote de heer Arie Goote (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Fabiènne Hendricks Fabiènne Hendricks (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van de heer Frans Schuring de heer Frans Schuring (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Hans Wiedeman Hans Wiedeman (Raadslid) tot 26-03-2014
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Geert Beusen Geert Beusen (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van mevrouw Anne-Marie Soeteman – Wolf mevrouw Anne-Marie Soeteman – Wolf (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Guus Beliën Guus Beliën (Duocommissielid)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Richard Kruijswijk Richard Kruijswijk (Fractievoorzitter)
Foto van mevrouw Tilly van der Burgt mevrouw Tilly van der Burgt (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Paola Koningsveld Paola Koningsveld (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Marjolein de Rooij Marjolein de Rooij (Wethouder)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Fractievoorzitter)
Foto van Alice Jeltes Alice Jeltes (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Maaike Kamps Maaike Kamps (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Gerard Metselaar Gerard Metselaar (Raadslid) vanaf 27-03-2014
 

Hart voor Bloemendaal

Fractie informatie

Logo van Hart voor Bloemendaal
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Fractievoorzitter) vanaf 06-05-2014
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van mevrouw Thera Wolf mevrouw Thera Wolf (Fractievoorzitter)
Foto van de heer Frits Roemers de heer Frits Roemers (Duocommissielid) tot 26-03-2014
Foto van de heer Rens van Schie de heer Rens van Schie (Duocommissielid) tot 26-03-2014
Foto van Harold Koster Harold Koster (Commissielid Bestuur&Middelen) vanaf 27-03-2014
Foto van Aty de Groot Aty de Groot (Commissielid Samenleving) vanaf 27-03-2014
 

Liberaal Bloemendaal

Fractie informatie

Logo van Liberaal Bloemendaal
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Leonard Heukels Leonard Heukels (Fractievoorzitter)
Foto van Leo Barendregt Leo Barendregt (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Raadslid) vanaf 26-03-2014tot 06-05-2014
Foto van Fred Wehrmeijer Fred Wehrmeijer (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Guus Braam Guus Braam (Duocommissielid) tot 26-03-2014
Foto van Walter Dubach Walter Dubach (Duocommissielid) vanaf 27-05-2014
Foto van Lenie Stegmeijer - de Roos Lenie Stegmeijer - de Roos (Duocommissielid) tot 26-03-2014
 

Gemeenteraad

Commissie informatie

Logo van Gemeenteraad

nvt

Leden

Foto van Leonard Heukels Leonard Heukels (Fractievoorzitter)
Foto van Leo Barendregt Leo Barendregt (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van de heer Frank van den Berg de heer Frank van den Berg (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Geert Beusen Geert Beusen (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Peter Boeijink Peter Boeijink (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Martijn Bolkestein Martijn Bolkestein (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Wim Brussaard Wim Brussaard (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Martin van de Bunt Martin van de Bunt (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van mevrouw Tilly van der Burgt mevrouw Tilly van der Burgt (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Fabiènne Hendricks Fabiènne Hendricks (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Alice Jeltes Alice Jeltes (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Maaike Kamps Maaike Kamps (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Paola Koningsveld Paola Koningsveld (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Richard Kruijswijk Richard Kruijswijk (Raadslid)
Foto van Gerard Metselaar Gerard Metselaar (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van de heer Frans Schuring de heer Frans Schuring (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van mevrouw Anne-Marie Soeteman – Wolf mevrouw Anne-Marie Soeteman – Wolf (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Raadslid)
Foto van Fred Wehrmeijer Fred Wehrmeijer (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Jerker Westphal Jerker Westphal (Raadslid)
Foto van Hans Wiedeman Hans Wiedeman (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van mevrouw Thera Wolf mevrouw Thera Wolf (Raadslid)
 

Presidium

Commissie informatie

Logo van Presidium

nvt

Leden

Foto van Martijn Bolkestein Martijn Bolkestein (Lid Presidium) vanaf 19-12-2014
Foto van André Burger André Burger (Lid Presidium) vanaf 27-03-2014
Foto van Leonard Heukels Leonard Heukels (Lid Presidium)
Foto van Richard Kruijswijk Richard Kruijswijk (Lid Presidium)
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Lid Presidium) vanaf 06-05-2014
Foto van mevrouw Anne-Marie Soeteman – Wolf mevrouw Anne-Marie Soeteman – Wolf (Lid Presidium) tot 26-03-2014
Foto van Jerker Westphal Jerker Westphal (Lid Presidium)
Foto van mevrouw Thera Wolf mevrouw Thera Wolf (Lid Presidium) vanaf 27-03-2014
 

Commissie Grondgebied

Commissie informatie

Logo van Commissie Grondgebied

nvt

Leden

Foto van Leo Barendregt Leo Barendregt (Raadslid) vanaf 27-05-2014
Foto van Peter Boeijink Peter Boeijink (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Martijn Bolkestein Martijn Bolkestein (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Raadslid) vanaf 06-05-2014
Foto van Geert Beusen Geert Beusen (Commissielid Grondgebied) vanaf 27-03-2014
Foto van Richard Kruijswijk Richard Kruijswijk (Commissielid Grondgebied) tot 26-03-2014
Foto van de heer Rens van Schie de heer Rens van Schie (Commissielid Grondgebied) tot 26-03-2014
Foto van Jerker Westphal Jerker Westphal (Commissielid Grondgebied)
Foto van Hans Wiedeman Hans Wiedeman (Commissielid Grondgebied) tot 26-03-2014
Foto van Martine Wierda Martine Wierda (Commissielid Grondgebied) vanaf 27-03-2014
Foto van Wim Brussaard Wim Brussaard (Voorzitter) vanaf 27-03-2014
 

Commissie Samenleving

Commissie informatie

Logo van Commissie Samenleving

nvt

Leden

Foto van Wim Brussaard Wim Brussaard (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Paola Koningsveld Paola Koningsveld (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Raadslid) vanaf 06-05-2014
Foto van Guus Beliën Guus Beliën (Commissielid Samenleving) vanaf 27-03-2014
Foto van Guus Braam Guus Braam (Commissielid Samenleving) tot 26-03-2014
Foto van Martin van de Bunt Martin van de Bunt (Commissielid Samenleving) tot 26-03-2014
Foto van mevrouw Tilly van der Burgt mevrouw Tilly van der Burgt (Commissielid Samenleving) tot 26-03-2014
Foto van Aty de Groot Aty de Groot (Commissielid Samenleving) vanaf 27-03-2014
Foto van Walter Dubach Walter Dubach (Commissielid Samenleving) vanaf 27-05-2014
Foto van Fabiènne Hendricks Fabiènne Hendricks (Commissielid Samenleving) vanaf 27-03-2014
Foto van Alice Jeltes Alice Jeltes (Commissielid Samenleving) tot 26-03-2014
Foto van Maaike Kamps Maaike Kamps (Commissielid Samenleving) vanaf 03-07-2014
Foto van Gerard Metselaar Gerard Metselaar (Commissielid Samenleving) vanaf 27-03-2014
Foto van de heer Frits Roemers de heer Frits Roemers (Commissielid Samenleving) tot 26-03-2014
Foto van Drs. Michael Schnackers Drs. Michael Schnackers (Commissielid Samenleving) tot 26-03-2014
Foto van de heer Frans Schuring de heer Frans Schuring (Commissielid Samenleving) tot 26-03-2014
Foto van Lenie Stegmeijer - de Roos Lenie Stegmeijer - de Roos (Commissielid Samenleving) tot 26-03-2014
Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Voorzitter) vanaf 27-03-2014
 

Commissie Bestuur & Middelen

Commissie informatie

Logo van Commissie Bestuur & Middelen

nvt

Leden

Foto van Peter Boeijink Peter Boeijink (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Rolf Harder Rolf Harder (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Raadslid) vanaf 06-05-2014
Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Raadslid)
Foto van de heer Frank van den Berg de heer Frank van den Berg (Commissielid Bestuur&Middelen) tot 26-03-2014
Foto van Harold Koster Harold Koster (Commissielid Bestuur&Middelen) vanaf 27-03-2014
Foto van Richard Kruijswijk Richard Kruijswijk (Commissielid Bestuur&Middelen) vanaf 27-03-2014
Foto van Drs. Michael Schnackers Drs. Michael Schnackers (Commissielid Bestuur&Middelen) vanaf 27-03-2014
Foto van mevrouw Anne-Marie Soeteman – Wolf mevrouw Anne-Marie Soeteman – Wolf (Commissielid Bestuur&Middelen) tot 26-03-2014
Foto van Fred Wehrmeijer Fred Wehrmeijer (Commissielid Bestuur&Middelen) vanaf 27-03-2014
Foto van mevrouw Thera Wolf mevrouw Thera Wolf (Voorzitter) vanaf 27-03-2014
 

Auditcommissie

Commissie informatie

Logo van Auditcommissie

nvt

Leden

Foto van de heer Frank van den Berg de heer Frank van den Berg (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Martijn Bolkestein Martijn Bolkestein (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Alice Jeltes Alice Jeltes (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van de heer Frits Roemers de heer Frits Roemers (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Fred Wehrmeijer Fred Wehrmeijer (Voorzitter auditcommissie) vanaf 27-03-2014
Foto van Gerard Metselaar Gerard Metselaar (Lid auditcommissie) vanaf 27-03-2014
 

Commissie Voorzittersoverleg

Commissie informatie

Logo van Commissie Voorzittersoverleg

nvt

Leden

Foto van Wim Brussaard Wim Brussaard (Lid Commissievoorzittersoverleg) vanaf 27-03-2014
Foto van André Burger André Burger (Lid Commissievoorzittersoverleg) vanaf 27-03-2014
Foto van Henk Schell Henk Schell (Lid Commissievoorzittersoverleg) vanaf 27-03-2014
Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Lid Commissievoorzittersoverleg) vanaf 27-03-2014
Foto van mevrouw Thera Wolf mevrouw Thera Wolf (Lid Commissievoorzittersoverleg) vanaf 27-03-2014
 

College van Burgemeester en Wethouders

Orgaan informatie

Logo van College van Burgemeester en Wethouders

Leden

Foto van de heer Ruud Nederveen de heer Ruud Nederveen (Burgemeester)
Foto van Jur Botter Jur Botter (Wethouder) vanaf 27-05-2014
Foto van de heer Ton Bruggeman de heer Ton Bruggeman (Wethouder) tot 27-05-2014
Foto van Marjolein de Rooij Marjolein de Rooij (Wethouder)
Foto van de heer Tames Kokke de heer Tames Kokke (Wethouder) vanaf 27-03-2014
Foto van mevrouw Annemieke Schep mevrouw Annemieke Schep (Wethouder) tot 27-05-2014
Foto van Henk Wijkhuisen Henk Wijkhuisen (Wethouder)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Jasmijn Witte Jasmijn Witte (Griffier)
Foto van Caroline Hageman Caroline Hageman (Commissiegriffier)
Foto van Garrelt de Graaf Garrelt de Graaf (Raadsadviseur)
 

Rekenkamercommissie

Orgaan informatie

Logo van Rekenkamercommissie

Leden

Foto van Wim van den Hoek Wim van den Hoek (Voorzitter rekenkamercommissie)
Foto van Marlies de Vries Marlies de Vries (Voorzitter)
Foto van Boudien Glashouwer Boudien Glashouwer (Lid rekenkamercommissie)
Foto van Frederique de Graaf Frederique de Graaf (Lid rekenkamercommissie)
Foto van Jacob Jan Bakker Jacob Jan Bakker (Lid rekenkamercommissie)