Organisatie

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2015
4

Leden

Foto van Martijn Bolkestein Martijn Bolkestein (Fractievoorzitter)
Foto van Peter Boeijink Peter Boeijink (Raadslid)
Foto van Rolf Harder Rolf Harder (Raadslid) vanaf 25-06-2015
Foto van Fabiènne Hendricks Fabiènne Hendricks (Raadslid) tot 25-06-2015
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2015
1

Leden

Foto van Guus Beliën Guus Beliën (Duocommissielid)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2015
2

Leden

Foto van Martine Wierda Martine Wierda (Fractievoorzitter) vanaf 24-09-2015
Foto van mevrouw Tilly van der Burgt mevrouw Tilly van der Burgt (Raadslid) tot 19-02-2015
Foto van Paola Koningsveld Paola Koningsveld (Raadslid)
Foto van Marjolein de Rooij Marjolein de Rooij (Wethouder) tot 22-01-2015
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2015
4

Leden

Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Fractievoorzitter)
Foto van Maaike Kamps Maaike Kamps (Raadslid)
Foto van Gerard Metselaar Gerard Metselaar (Raadslid)
Foto van Jerker Westphal Jerker Westphal (Raadslid) vanaf 01-12-2015
 

Hart voor Bloemendaal

Fractie informatie

Logo van Hart voor Bloemendaal
Aantal zetels op 31-12-2015
1

Leden

Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Fractievoorzitter)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2015
1

Leden

Foto van Henk Schell Henk Schell (Fractievoorzitter) vanaf 26-03-2015
Foto van mevrouw Thera Wolf mevrouw Thera Wolf (Fractievoorzitter) tot 26-03-2015
Foto van Aty de Groot Aty de Groot (Commissielid Samenleving)
Foto van Harold Koster Harold Koster (Commissielid Bestuur&Middelen)
 

Liberaal Bloemendaal

Fractie informatie

Logo van Liberaal Bloemendaal
Aantal zetels op 31-12-2015
3

Leden

Foto van Leonard Heukels Leonard Heukels (Fractievoorzitter)
Foto van Leo Barendregt Leo Barendregt (Raadslid)
Foto van Fred Wehrmeijer Fred Wehrmeijer (Raadslid)
Foto van Walter Dubach Walter Dubach (Duocommissielid)
 

Gemeenteraad

Commissie informatie

Logo van Gemeenteraad

nvt

Leden

Foto van Aaltje Emmens-Knol Aaltje Emmens-Knol (Voorzitter) vanaf 29-01-2015tot 24-09-2015
Foto van Bernt Schneiders Bernt Schneiders (Voorzitter) vanaf 06-10-2015
Foto van Leonard Heukels Leonard Heukels (Fractievoorzitter)
Foto van Henk Schell Henk Schell (Fractievoorzitter) vanaf 26-03-2015
Foto van Martine Wierda Martine Wierda (Fractievoorzitter) vanaf 19-02-2015
Foto van Leo Barendregt Leo Barendregt (Raadslid)
Foto van Peter Boeijink Peter Boeijink (Raadslid)
Foto van Martijn Bolkestein Martijn Bolkestein (Raadslid)
Foto van Wim Brussaard Wim Brussaard (Raadslid)
Foto van mevrouw Tilly van der Burgt mevrouw Tilly van der Burgt (Raadslid) tot 19-02-2015
Foto van Herbert Faber Herbert Faber (Raadslid) vanaf 24-09-2015
Foto van Rolf Harder Rolf Harder (Raadslid) vanaf 25-06-2015
Foto van Fabiènne Hendricks Fabiènne Hendricks (Raadslid) tot 25-06-2015
Foto van Maaike Kamps Maaike Kamps (Raadslid)
Foto van Paola Koningsveld Paola Koningsveld (Raadslid)
Foto van Gerard Metselaar Gerard Metselaar (Raadslid)
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Raadslid)
Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Raadslid)
Foto van Fred Wehrmeijer Fred Wehrmeijer (Raadslid)
Foto van Jerker Westphal Jerker Westphal (Raadslid)
Foto van mevrouw Thera Wolf mevrouw Thera Wolf (Raadslid) tot 26-03-2015
 

Presidium

Commissie informatie

Logo van Presidium

nvt

Leden

Foto van Aaltje Emmens-Knol Aaltje Emmens-Knol (Voorzitter) vanaf 29-01-2015tot 24-09-2015
Foto van Martijn Bolkestein Martijn Bolkestein (Lid Presidium)
Foto van André Burger André Burger (Lid Presidium)
Foto van Leonard Heukels Leonard Heukels (Lid Presidium)
Foto van Richard Kruijswijk Richard Kruijswijk (Lid Presidium) tot 19-02-2015
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Lid Presidium)
Foto van Henk Schell Henk Schell (Lid Presidium) vanaf 26-03-2015
Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Lid Presidium) vanaf 01-12-2015
Foto van Jerker Westphal Jerker Westphal (Lid Presidium) tot 01-12-2015
Foto van Martine Wierda Martine Wierda (Lid Presidium) vanaf 24-09-2015
Foto van mevrouw Thera Wolf mevrouw Thera Wolf (Lid Presidium) tot 26-03-2015
 

Commissie Grondgebied

Commissie informatie

Logo van Commissie Grondgebied

nvt

Leden

Foto van Wim Brussaard Wim Brussaard (Voorzitter)
Foto van Leo Barendregt Leo Barendregt (Raadslid)
Foto van Martijn Bolkestein Martijn Bolkestein (Raadslid)
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Raadslid)
Foto van Henk Schell Henk Schell (Raadslid) vanaf 26-03-2015
Foto van Geert Beusen Geert Beusen (Commissielid Grondgebied)
Foto van Herbert Faber Herbert Faber (Commissielid Grondgebied) vanaf 19-02-2015
Foto van Jerker Westphal Jerker Westphal (Commissielid Grondgebied)
Foto van Martine Wierda Martine Wierda (Commissielid Grondgebied) tot 19-02-2015
 

Commissie Samenleving

Commissie informatie

Logo van Commissie Samenleving

nvt

Leden

Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Voorzitter)
Foto van Wim Brussaard Wim Brussaard (Raadslid)
Foto van Rolf Harder Rolf Harder (Raadslid) vanaf 25-06-2015
Foto van Paola Koningsveld Paola Koningsveld (Raadslid) tot 19-02-2015
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Raadslid)
Foto van Martine Wierda Martine Wierda (Raadslid) vanaf 19-02-2015
Foto van Guus Beliën Guus Beliën (Commissielid Samenleving)
Foto van Aty de Groot Aty de Groot (Commissielid Samenleving)
Foto van Walter Dubach Walter Dubach (Commissielid Samenleving)
Foto van Fabiènne Hendricks Fabiènne Hendricks (Commissielid Samenleving) tot 25-06-2015
Foto van Maaike Kamps Maaike Kamps (Commissielid Samenleving)
Foto van Gerard Metselaar Gerard Metselaar (Commissielid Samenleving)
 

Commissie Bestuur & Middelen

Commissie informatie

Logo van Commissie Bestuur & Middelen

nvt

Leden

Foto van Henk Schell Henk Schell (Voorzitter) vanaf 26-03-2015
Foto van mevrouw Thera Wolf mevrouw Thera Wolf (Voorzitter) tot 26-03-2015
Foto van Peter Boeijink Peter Boeijink (Raadslid)
Foto van Rolf Harder Rolf Harder (Raadslid)
Foto van Paola Koningsveld Paola Koningsveld (Raadslid) vanaf 19-02-2015
Foto van Marielys Roos Marielys Roos (Raadslid)
Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Raadslid)
Foto van Harold Koster Harold Koster (Commissielid Bestuur&Middelen)
Foto van Richard Kruijswijk Richard Kruijswijk (Commissielid Bestuur&Middelen) tot 19-02-2015
Foto van Drs. Michael Schnackers Drs. Michael Schnackers (Commissielid Bestuur&Middelen)
Foto van Fred Wehrmeijer Fred Wehrmeijer (Commissielid Bestuur&Middelen)
 

Auditcommissie

Commissie informatie

Logo van Auditcommissie

nvt

Leden

Foto van Martijn Bolkestein Martijn Bolkestein (Raadslid)
Foto van Fred Wehrmeijer Fred Wehrmeijer (Voorzitter auditcommissie)
Foto van Harold Koster Harold Koster (Lid auditcommissie) vanaf 30-04-2015
Foto van Gerard Metselaar Gerard Metselaar (Lid auditcommissie) tot 15-04-2015
Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Lid auditcommissie) vanaf 30-04-2015tot 10-12-2015
Foto van Caroline Hageman Caroline Hageman (Secretaris Auditcommissie)
 

Commissie Voorzittersoverleg

Commissie informatie

Logo van Commissie Voorzittersoverleg

nvt

Leden

Foto van Aaltje Emmens-Knol Aaltje Emmens-Knol (Voorzitter) vanaf 29-01-2015tot 24-09-2015
Foto van Wim Brussaard Wim Brussaard (Lid Commissievoorzittersoverleg)
Foto van André Burger André Burger (Lid Commissievoorzittersoverleg)
Foto van Henk Schell Henk Schell (Lid Commissievoorzittersoverleg)
Foto van Conny van Stralen Conny van Stralen (Lid Commissievoorzittersoverleg)
Foto van mevrouw Thera Wolf mevrouw Thera Wolf (Lid Commissievoorzittersoverleg) tot 26-03-2015
 

College van Burgemeester en Wethouders

Orgaan informatie

Logo van College van Burgemeester en Wethouders

Leden

Foto van Aaltje Emmens-Knol Aaltje Emmens-Knol (Burgemeester) vanaf 29-01-2015tot 24-09-2015
Foto van de heer Ruud Nederveen de heer Ruud Nederveen (Burgemeester) tot 22-01-2015
Foto van Bernt Schneiders Bernt Schneiders (Burgemeester) vanaf 06-10-2015
Foto van Jur Botter Jur Botter (Wethouder) tot 01-10-2015
Foto van Marjolein de Rooij Marjolein de Rooij (Wethouder) tot 22-01-2015
Foto van Nico Heijink Nico Heijink (Wethouder) vanaf 10-07-2015
Foto van de heer Tames Kokke de heer Tames Kokke (Wethouder) tot 10-07-2015
Foto van Henk Wijkhuisen Henk Wijkhuisen (Wethouder)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Garrelt de Graaf Garrelt de Graaf (Raadsadviseur)
 

Rekenkamercommissie

Orgaan informatie

Logo van Rekenkamercommissie

Leden

Foto van Marlies de Vries Marlies de Vries (Voorzitter)
Foto van Boudien Glashouwer Boudien Glashouwer (Lid rekenkamercommissie)
Foto van Frederique de Graaf Frederique de Graaf (Lid rekenkamercommissie)
Foto van Jacob Jan Bakker Jacob Jan Bakker (Lid rekenkamercommissie)
Foto van Lia Brouwer-Vogel Lia Brouwer-Vogel (Lid rekenkamercommissie) vanaf 26-03-2015
Foto van Wim van den Hoek Wim van den Hoek (Voorzitter rekenkamercommissie) tot 26-03-2015